Express hunting


błyskawicznie poszerzamy twoje opcje

Gdy proces oceny i selekcji jest stosunkowo prosty, ale wyzwaniem jest pozyskanie kandydatów do wyboru, np. ogłoszenia „nie działają”.

Specjaliści, handlowcy, obsługa klienta, serwisanci, kierownicy najniższych szczebli.

Szereg stanowisk wymaga mniej wyrafinowanych kompetencji, jednak to od nich zależy ciągłość kluczowych procesów w firmie. Jeszcze kilka lat temu pozyskanie ludzi do takiej pracy było stosunkowo łatwe. Jednak w ostatnich latach ogłoszenia i polecenia przestały działać, chętnych brak, a sprzedaż i obsługa klienta przecież muszą trwać. Co robić w takiej sytuacji? 

Odpowiedzią jest express Hunting:

2-3 tygodni

Dając kolejne ogłoszenie możesz czekać miesiącami na odpowiedniego kandydata. Z nami zrekrutujesz w kilka tygodni.

Optymalizacja kryteriów i źródeł kandydatów

Eliminujemy niedoskonałości w założeniach projektu, które są głównym źródłem porażek rekrutacyjnych. Zarządzamy dywersyfikacją źródeł kandydatów.

Poszukiwania direct search

Stosujemy metodę poszukiwań bezpośrednich, docierając do najlepszych kandydatów, niezależnie od tego, czy aktualnie szukają aktywnie pracy.

Opti Process Fit

Analizujemy specyfikę i parametry procesu biznesowego, który ma realizować poszukiwana osoba i na tej podstawie dokonujemy selekcji.

Sprawdzenie referencji u byłych przełożonych​

Zebrane fakty o przebiegu pracy i sukcesach popieramy referencjami uzyskanymi od bezpośrednich przełożonych.

Diagnoza silnych stron

Diagnozujemy silne strony kandydatów, które mają największy wpływ na realizowane cele i zadania.

Raport Opti Profile Easy

Niezależnie od jakości dostarczanych przez kandydatów CV, otrzymujesz zestaw usystematyzowanych i porównywalnych informacji o każdym z nich. Opti Profil Easy jest przygotowany tak, aby ułatwić podjęcie trafnej decyzji.

Gwarancja trafności​

Gwarantujemy wybór kandydatów spełniających przyjęte kryteria. Nasze rekrutacje kończą się zatrudnieniem. Twoje procesy biznesowe nie tracą płynności przebiegu z powodu luk kadrowych.

Wsparcie organizacyjne

Upraszczamy i przyspieszamy komunikację na linii rekrutujący menedżerowie - kandydaci. Znacznie odciążamy dział HR. Dbamy o pozytywne postrzeganie marki pracodawcy.

Ochrona gwarancyjna przez 3 miesiące

Szczycimy się wysokimi wskaźnikami sukcesu. Jeśli wyniknie taka potrzeba, zobowiązujemy się do ponownego, bezpłatnego wykonania usługi.

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc w realizacji Twoich celów: