CHCEMY, BY ORGANIZACJE I LUDZIE SŁUŻYLI SOBIE JAK NAJLEPIEJ.
DLATEGO POMAGAMY im PODEJMOWAĆ TRAFNE DECYZJE.
PERSONALNE I STRATEGICZNE.

Firma rekrutacyjna do zadań specjalnych

Istniejemy od 2004 roku. Optineo zostało założone przez praktyków, którzy jako menedżerowie sami poszukiwali zaawansowanych usług rekrutacyjnych i doradczych. Z powodu braku alternatywy część z nich zaczęli z powodzeniem tworzyć sami.

Korzyści ze współpracy:

Niezawodność

Nasza propozycja wartości jest prosta: niezależnie od tego, jak wyśrubowane są kryteria Twojej rekrutacji, to o ile osoby o pożądanym profilu istnieją – za kilka tygodni najlepsi kandydaci będą gotowi do spotkania z Tobą.

Pomagamy osiągać cele

Konsultingowy rodowód pozwala nam widzieć plany i zamierzenia Klientów na szerszym planie. Nie tylko po prostu rekrutujemy, ale często pomagamy szukać metod i optymalizować drogę do ich osiągnięcia.

Dobry standard

Łączymy tradycyjne metody z zupełnie nowymi, prekursorskimi rozwiązaniami. Głównym kryterium jest dla nas pragmatyzm. Stosujemy to, co najlepiej działa.
231221-Optineo-website-icon

NASZE WARTOŚCI

LOGIKA

LOGIKA

Była i jest królową nauk oraz podporą rozwoju nowoczesnej cywilizacji i postępu technologicznego.

Trudno opisać wszystko ścisłymi wzorami i regułami, jednak tam, gdzie można – czynimy to.

Dzięki temu nasi Klienci zawsze mogą liczyć na odpowiedź,  gdy pytają  „dlaczego?”, a nasze usługi są w pełni przewidywalne. 

PODEJŚCIE SYSTEMOWE

PODEJŚCIE SYSTEMOWE

Telefon sprzed kilku dekad i dzisiejszy smartfon dzieli przepaść technologiczna. Oba jednak można obsługiwać jednym palcem.

Pomagamy znajdować rozwiązania całościowe i trwałe. Dbamy o spójność i prostotę.

Pomagamy Ci realizować złożone cele "jednym palcem".

ETYKA

ETYKA

Jesteśmy powiernikami wielu wrażliwych informacji na temat naszych klientów i kandydatów. Wykorzystujemy je wyłącznie dla ich dobra, a jednocześnie dbamy o dyskrecję.

Nasza praca ma wymiar sprzedażowy - w końcu polega też na tym, by przekonać kandydatów. Szanujemy przy tym ich plany i preferencje oraz dbamy o to, by podejmowane decyzje były możliwie korzystne dla wszystkich stron.

ZAANGAŻOWANIE

ZAANGAŻOWANIE

Jak coś robimy, to na 100%. Gdy szukasz pracownika – znajdziemy go na pewno.

Gdy ludzi spełniających kryteria brak, pomożemy zmienić kryteria lub przeprojektować system pracy tak, by zadanie było wykonalne.

Jako firma rodzinna mamy skłonność do brania odpowiedzialności i widzenia relacji długoterminowo.

NASI KLIENCI

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc w realizacji Twoich celów: