Kariera w Optineo

cenisz trafność? Dobrze trafiłeś/aś!

Odkrywamy rekrutację na nowo. Wychodzimy poza klasyczne metody biznesowe i rozwijamy własne, bardziej konkurencyjne. Praca z nami to przede wszystkim możliwość opanowania wysokich standardów w realizacji usług profesjonalnych.

typowe ścieżki kariery

Nie jesteśmy schematyczni, lecz w naturalny sposób wykreowały się przez lata dwie najbardziej typowe ścieżki kariery w Optineo:

Sprzedaż i marketing

Od podstaw - CRM, poprzez pre-sales, umawianie spotkań, doradzanie klientom - aż po samodzielnego Sales Managera. Social i Content Marketing.

Rekrutacja

Pozyskiwanie i porządkowanie informacji na temat firm, osób oraz branż. Docieranie do kandydatów, nawiązywanie kontaktu, dokonywanie wstępnej selekcji.

Jeżeli masz inne pomysły na pracę lub praktyki u nas – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

czego oczekujemy?

Zaangażowanie i proaktywność

Przejawiasz inicjatywę? Lubisz działać szybko i konkretnie?

Talenty interpersonalne

Lubisz ludzi? Łatwo nawiązujesz kontakt?

Motywacja poznawcza

Ciekawią cię zjawiska społeczne? Lubisz odkrywać związki przyczynowe?

Jeśli na większość z tych pytań, twoja odpowiedź brzmi „tak”:

Profity

Wiedza

"Biblia" rekrutacji w kilka tygodni.

Elastyczność

Możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

Szybkie postępy

Intensywne szkolenie wdrożeniowe. Indywidualny coaching.

Premie

Doceniamy efekty.

Zieleń

W szablonach dokumentów, w biurze, za oknem, na tarasie i ogrodowej huśtawce. Woda tylko z zielonego szkła.

Sok z ananasa

Szef ciśnie regularnie raz w tygodniu 🙂

Pracowali z nami i poszli w świat...

Tutaj stawiałam swoje pierwsze kroki w rekrutacji. Optineo to świetna firma dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z HR!

Optineo to bardzo dobra firma do stawiania pierwszych kroków w obszarze HR. To tu nauczylam się i pokochałam rekrutację!

Firma, w której pod okiem doświadczonych specjalistów można postawić swoje pierwsze kroki w rekrutacji. Świetna atmosfera pracy, indywidualne, partnerskie podejście do pracownika i profesjonalne podejście do każdego klienta. 

Dzięki uwadze i chęci dzielenia się wiedzą przez bardziej doświadczonych członków załogi, byłam w stanie po kilku miesiącach dojść do poziomu prowadzenia całych projektów rekrutacyjnych od searchu po zamknięcie. Świetna szansa, by zacząć swoją przygodę z Executive Search dla dużych, globalnych marek. 

Firma, która promuje wartości takie, jak szczerość, profesjonalizm, sumienność, zarówno w podejściu do pracowników i klientów. Bardzo dziękuję za wszystko, czego mogłam się nauczyć i polecam!

Optineo jest świetnym miejscem do nauki na wielu polach.

– Rekrutacja – umiejętność dogłębnej analizy każdego stanowiska, znalezienie i zrozumienie podobieństw w procesach i branżach, które z pozoru są totalnie różne, dywersyfikacja źródeł pozyskiwanych kandydatów.

– Organizacja czasu własnej pracy w najbardziej wydajny sposób.

– Obsługa klienta i budowanie relacji z zachowaniem wysokich standardów komunikacji.

– Zrozumienie mechanizmu, jak dział HR może wpływać na biznes.

Dzięki wiedzy nabytej w Optineo można z powodzeniem radzić sobie na stanowiskach związanych nie tylko z rekrutacją, ale również innymi obszarami miękkiego HR-u.

Aplikuj lub prześlij krótką wiadomość