AUTORSKIE METODY OPTINEO

Twoje cele, nasze sposoby

Jeżeli chcesz zrealizować ambitne cele, potrzebujesz wyrafinowanych metod. Dlatego od lat sięgamy po światowe dobre praktyki oraz zdobycze nauki. Gdy nie znajdujemy satysfakcjonujących narzędzi, wypracowujemy je sami.

Macierz Optineo

postaw na trafne decyzje w złożonych sytuacjach

Macierz Optineo to metoda opracowana przez nas przy realizacji złożonych analiz jakościowych. Skupia setki zebranych opinii oraz rekomendacji na temat poszczególnych obszarów organizacji sprzedaży. Pokazuje co łączy, a co dzieli różne punkty widzenia. Pozwala zapoznać się z wnioskami i priorytetami jednym rzutem oka. Ułatwia podjęcie trafnych decyzji dotyczących zakresu i priorytetów zmian.

Dzięki Macierzy Optineo złożone decyzje upraszczają się.

Just-In-Time Learning

wyselekcjonowana wiedza „na czas”

Just-In-Time Learning to optymalna metoda rozwijania kompetencji pracowników podczas wdrażania innowacji. Jest alternatywą wobec rozbudowanych programów szkoleniowych, wymagających znaczących inwestycji. W tradycyjnym modelu wdrożenie wiedzy następuje dopiero po szkoleniu. Just-In-Time Learning splata szkolenie z wdrażaniem wiedzy. Polega na dostarczaniu wyselekcjonowanej wiedzy „na czas”, czyli w momencie, gdy jest ona potrzebna pracownikowi do realizacji nowego zadania.

Dopasowanie programu szkolenia do konkretnej sytuacji i ludzi

Silna motywacja do przyswojenia nowej wiedzy - przedmiotem szkolenia są problemy rozwiązywane aktualnie przez zespół

Efektywność czasowa - uczenie się jest powiązane z wykonywaniem obowiązków

Natychmiastowe zastosowanie wiedzy w praktyce

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc w realizacji Twoich celów: